Web Tasarım & Geliştirme

Bir Web sitesinin tasarımı bir başka web sitesine çağrışım yapabilir. Bu kabul edilebilir ancak içerisinde barındırdığı içerik tamamen farklı ve doğru bilgiler sunmalıdır. Sabit içeriği olan siteler belirli bir süre zarfında hitap ettiği kitle karşısında ilgi çekmez hale gelir, ilk günkü kadar popüler olmaz ve dolayısıyla ziyaretçi sayısı düşer. Ziyaretçi sayısı düşen web siteleri arama motorlarında zamanla son sıralarda bile görünemeyecek hale gelerek çok kısa bir sürede son kullanma tarihini tamamlar. Bu yüzden bir web sitesi tasarlatırken tasarımın şıklığı kadar sitenin akıllı ve içeriğinin güncellenebilir olmasına da dikkat etmek gerekir. Web sitesi tasarımını yaptırıp siteyi yayında tutmakla firmaların görevi bitmez. Tarafımızdan geliştirilen içerik yönetim sistemi sayesinde web sitenizin içeriğini devamlı güncel tutar,yeni sayfalar oluşturabilirsiniz, kimseden yardım almadan sitenizin sürdürülebilirliğini sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir firmanın konseptini yansıtan temel görsellerin oluşturulmasıdır. Başta logo veya logotype tasarlanır ardından kartvizit, antetli (başlıklı) a4 kağıt, teklif ve sunum dosyaları bir bütün dahilinde oluşturulur. Basılı evrakların haricinde web sitesi, promosyon ürünleri, ambaalaj, personel yaka kartı ve bilimum tasarım bileşenleri kurumsal kimliği kapsar. Kurumsal kimlik firmaların müşterilerine görünen yüzü olduğu için özgün ve benzersiz olmalıdır.

Banner Tasarımı

Sabit veya hareketli görseller yardımı ile ziyaretçi sayısı yüksek web sitelerinde firmanıza ait reklamların yayınlanmasında kullanılan görsellere banner denilir. Ücretlendirme gösterim sayısına göre ve banner boyutuna göre hesaplanır.

İçerik Yönetim Sistemi

Web sitesinde yayınlanan bilgi ve içeriklerin site sahipleri tarafından bağımsız bir şekilde kontrol paneli yardımı ile yönetilmesi şeklidir. İçerik yönetim sistemini kullanmak eposta göndermek kadar kolay ve basittir. Düşük maliyetlerle web sitenizin güncelliğini korursunuz.

Broşür & Katalog Tasarımı

Firma tanıtımlarının, ürün ve hizmetlerin görsel olarak anlatım biçimidir. Genel olarak reklam amaçlı ya da bilgi vermek amaçlı tasarlanan tek ya da onlarca sayfadan oluşan görsel materyallerdir

Yaratıcı Yazarlık

Etkileyici tasarımların çıkış noktası özgün, farklı, akılda kalıcı, merak uyandıran metinlerdir. Metinler, doğru görsellerle desteklendiği zaman amacına tam olarak ulaşır. Ancak uygun bir tasarım ile verilmek istenen mesaj hedef kitleye etkili şekilde ulaşabilir.

Sanal Tur 360°

Günümüzde en popüler mekan tanıtım yöntemleri arasında Sanal Tur uygulamaları yer almaktadır. İnteraktif CD, internet ortamı ve taşınabilir bellekler sayesinde firmanızın prestijini her yere taşıyabilirsiniz.

Mikro Site

Kurumsal firmaların kurumsal web siteleri dışında herhangi bir ürününü, kampanyasını veya hizmetini ön plana çıkarmak için özel olarak hazırlanan düşük maliyetli tek sayfadan oluşan internet siteleridir. Reklamcılıkta etkili bir yöntemdir.

Kurumsal Blog

Bireylerin görüşlerini bir günlük gibi yazıp diğer insanlarla paylaştıkları genel olarak yazı ağırlıklı düşünce ifade siteleri bloglardır. Günümüzde kurumlar da blog uygulamalarına sitelerinde yer vermektedir. Kurumsal bloglar sayesinde firmanızın web sitesindeki resmiyeti daha sempatik ve samimi bir havaya sokmuş olursunuz. Sizi takip eden müşterileri firmanız ile ilgilenen diğer kurumlar firmanız hakkındaki gelişmelerden ve kampanyalardan sürekli bilgi sahibi olabilir. Böylece düşük bir maliyetle devamlı hedef kitlenizin gündeminde kalmanız sağlanır.

Afiş, İlan, Billboard Outdoor Tasarımı

Bir afişin en küçük boyutu 45cm x 32cm olarak kabul edilir. Outdoor panolarda bu ölçü 3m x 2m ye kadar büyüyebilir. Tek sayfalık tasarımlar olduğundan dolayı istenen mesaj kısa, net anlaşılır ve çarpıcı tasarlanmalıdır.

Profesyonel Fotoğrafçılık Hizmetleri

Bir ürün veya hizmet satıyorsanız kullandığınız bileşenlerin imaj kalitesi pazarlama esnasında büyük önem taşır. Ürün ve hizmetlerin pazarlanması ancak doğru materyallerle gerçekleşir. Ürün fotrografı çekimlerinde etkili bir fotograf elde edebilmek için fotografın çözünürlüğü, açısı, doğru ışık ve doğru çekim ayarları ile gerçekleşir. Bu da beraberinde profesyonel kamera ve profesyonel fotografçılarla çalışarak istelinel kalitede materyaller oluşturlabilir. Video konusu da tıpkı ürün fotografı çekimi kadar detaycı olunarak profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir

Google Adwords

Google Adwords Google’ın sunduğu bir reklam hizmetidir. Google Arama motorunda sizin belirlediğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda belirlediğiniz anahtar kelime veya kelimeler sayesinde firmanıza ait sponsor bir link oluşturulur ve rakipleriniz arasındaki SEO sıralamasını hiçe sayarak arama sonuçlarının sağ tarafında farklı bir renkte ziyaretçilere site detaylarınızın görünmesini sağlar. Günlük bir bütçe belirlersiniz ve belirlediğiniz bütçe her yeni ziyaretçi gösterimi sonrasında kotanızdan düşülür. En etkili yöntemlerdendir.